Sütçü Halit Kimdir?

Koysutu.net, Kayabaşı’nın yerli süt ürünleri üreticisi olan Halit Tutum tarafından hayata geçirilmiştir. Sütçü Halit Süt ve Süt Ürünleri, İstanbul’un Başakşehir ilçesinde, dededen toruna dört kuşaktır süt ve süt ürünleri imalat ve ticaretiyle uğraşan Halit Tutum’un iştirakleriyle kurulmuş bir firmadır.

Sütçü Halit, 1500 metrekarelik üretim tesisiyle, Kayabaşı Köyü’nde besiciliği yapılan süt hayvanlarından elde edilen doğal sütün tüketiciye aracısız ulaşmasında öncü işletme olmaya aday, sektörde özellikle kaliteli ve hijyenik üretimin gerekliliğini savunarak üretim yapmaktadır.

Sütçü Halit; kaliteli üretimin oluşumunun nitelikli eleman gücünden geçtiğinin bilincinde olarak, Başakşehir sütçü, Kayaşehir sütçü, Fenertepe sütçü, Metrokent sütçü, Onurkent sütçü, Bahçeşehir sütçü, Ispartakule sütçü, Esenkent sütçü, Boğazköy sütçü, İstanbul Avrupa Yakası sütçü ve İstanbul Anadolu Yakası sütçü olarak asırlık geçmişi ile İstanbul’da binlerce aileye günlük süt yani doğal inek sütü, manda yoğurdu, manda kaymağı, manda sütü, koyun yoğurdu, koyun sütü, keçi sütü, halis köy tereyağı, ve organik gezen tavuk yumurtası tedariği sağlıyor.

Sütçü Halit güvencesi ile ideal bir iklimde ve Kayabaşı’nın verimli topraklarında yetişen süt hayvanlarından elde ettiğimiz katkısız ve tamamen organik özel süt ve süt ürünlerimiz, kalite kontrolden geçirilerek en uygun koşullarda doğallığı bozulmadan sizlere sunulmaktadır. Sipariş ve Telefon Numaralarımız: 0 535 029 95 27 / 0 532 482 36 12

Ürün ve Hizmetlerimiz:

Günlük Taze Doğal İnek Sütü, Toptan ve Perakende Manda Yoğurdu, Manda Sütü, Koyun Sütü, Keçi Sütü, Manda Kaymağı, Köy Yumurtası, Halis Köy Tereyağı Küçükbaş ve Büyükbaş Kurbanlık ve Adaklık Satışı